KONST / Litografier / Grafiska blad 11119243
nr 1111 9243
Grafiska blad
2 st, efter Chagall, ej signerad, motivet: 25x34 & 33x25
Utrop:
1.000 kr
Såld:
900 kr
måndag 29 maj 2017
kl 18:06:11
800 kr